حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

شرایط عمومی:

لطفا توجه داشته باشید شیوه فعالیت فروشگاه ویپوگیم مطابق با قوانین و مقررات تجارت الکترونیک کشور است، بنابراین این قوانین نیز شامل حال مشتریان خواهد بود. این قوانین امکان دارد با گذشت زمان تغییر کنند و فروشگاه ویپو گیم حق اعمال تغییرات را دارد. استمرار استفاده کاربر از فروشگاه ویپوگیم به معنای موافقت‌ کامل با آخرین نسخه شرایط و قوانین میباشد.

 

1- قوانین عمومی:

1- تمام محصولات فروشگاه ویپو گیم به صورت مجازی است، و هیچ گونه کالای فیزیکی به مشتری تحویل داده نمیشود.

2- مشتری باید اطلاعات صحیح خود (نام، نام خانوادگی، آدرس ایمیل و شماره موبایل) برای خرید به سایت ارائه دهد.

3- مشتری حق به اشتراک گذاشتن مشخصات اکانت و پروفایل فروشگاه ویپوگیم خود  را به سایرین ندارد، و مسئولیت استفاده از آن به صورت کامل به عهده صاحب اکانت میباشد.

4- مشتری متعهد میشود که با آگاهی کامل از توضیحات هر محصول آن را خریداری می‌کند. و پس از تحویل محصول حق اعتراض و برگرداندن محصول را ندارد.

5- مسئولیت خرید با هر کارت بانکی بر عهده مشتری است، و مشتری تعهد می‌کند که تنها با اجازه صاحب حساب اقدام به پرداخت می‌کند، در غیر این صورت تمامی عواقب و مسئولیت خرید غیرمجاز به عهده شخص مشتری است. و فروشگاه ویپوگیم وظیفه دارد، تمامی مستندات موجود در خصوص خرید مشتری را در اختیار دستگاه قضایی و یا پلیس فتا قرار دهد.

6- هر گونه استفاده غیر قانونی مشتری از عنوان ویپوگیم، بی احترامی و تهدید به کارمندان و یا فروشگاه ویپوگیم موجب قطع ارائه خدمات به مشتری خواهد شد. و مبلغ سفارش شخص با کسر 3 درصد مالیات به حسابی که خرید با آن انجام شده است برگشت داده می‌شود.

7- در فروشگاه ویپوگیم خدمات پشتیبانی، انجام و بررسی سفارش مشتریان تنها در ساعات کاری می‌باشد. پس اعتراض مشتری در خصوص انجام نشدن سفارش و یا عدم دسترسی به بخش پشتیبانی در خارج از ساعات کاری قابل قبول نمی‌باشد.

 

2- خرید و عودت وجه

1- با توجه به نوع محصولات فروشگاه ویپوگیم هیچ‌کدام از محصولات و یا خدمات ارائه شده قابل برگشت و تعویض نمی‌باشند، لذا در انتخاب محصول دقت فرمایید.

2- در صورتی که سفارش مشتری در مرحله اول به هر دلیلی قابل انجام نباشد (داشتن تایید دو مرحله ای – اشتباه بودن مشخصات و…) سفارش شما در دست بررسی قرار میگیرد، و پس از گذشت چند ساعت یا روز اگر قیمت محصول افزایش پیدا کند، مشتری می‌بایست مبلغ مابه التفاوت را واریز نماید. گفتنی است که در این صورت، مشتری می‌تواند سفارش خود را لغو کند و درخواست عودت وجه را از فروشگاه داشته باشد. مبلغ با کسر 3 درصد مالیات برای مشتری واریز خواهد شد.

3- با توجه به مجازی و غیر فیزیکی بودن محصولات و پرداخت درون بازی از طریق پرداخت های ارزی، اگر که مشتری اطلاعات اکانت بازی خود را شامل (ایمیل یا پسورد و..) اشتباه وارد کند و سفارش “تکمیل” شود به هیچ عنوان امکان بازگشت وجه و یا تعویض وجود ندارد.

4- درخواست برگشت وجه یا تعویض بعد از “تکمیل شدن سفارش” فقط زمانی امکان پذیر است که اشتباه از طرف کارمندان فروشگاه ویپوگیم باشد.

5- در صورتی که فروشگاه ویپوگیم قادر به انجام سفارش مشتری نباشد، مبلغ سفارش به صورت کامل و بدون کسر کارمزد و مالیات به حساب بانکی که خرید با آن انجام شده است برگشت داده خواهد شد.

6- در صورتی که سفارش مشتری به هر نحوی قابل انجام نباشد و یا دارای مشکل باشد، مبلغ سفارش با کسر 3 درصد مالیات به حساب بانکی کاربر برگشت داده می‌شود.

7- برگشت وجه سفارش به حساب مشتریان فقط به حسابی که خرید با آن انجام شده است امکان پذیر میباشد.

8- روند برگشت مبلغ سفارش به حساب مشتری 1 الی 3 روز کاری زمان خواهد برد.

9- در شرایطی خاص ممکن است برای برگشت مبلغ سفارش، فروشگاه ویپوگیم از کاربر درخواست احراز هویت کند. در این صورت مشتری موظف به ارائه اطلاعات کامل می‌باشد.

10- در صورتی که مشتری درخواست عودت وجه به کیف پول سایت را داشته باشد، مبلغ بدون کسر مالیات و کارمزد به کیف پول ایشان برگشت داده می‌شود.

 

3- احراز هویت

1- مشتری موظف به تایید شماره موبایل خود هنگام ثبت سفارش می‌باشد.

2- به دستور مقام محترم قضایی و پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات (فتا) در صورتی که مشتری هر گونه فعالیت مشکوک و یا خرید با مبالغ بالا انجام دهد. فروشگاه پیدو گیم برای اثبات تعلق داشتن کارت بانکی به مشتری، و همچنین جلوگیری از مشکلات احتمالی و کلاهبرداری، از مشتری درخواست احراز هویت کامل خواهد کرد.

3- در صورتی که از مشتری درخواست احراز هویت شود، مشتری میبایست نهایت همکاری را با کارمندان فروشگاه ویپوگیم به عمل آورد. بدیهیست در صورت عدم همکاری جهت احراز هویت و مشاهده فعالیت های مشکوک توسط مشتری، مبلغ سفارش تا تعیین تکلیف توسط مراجعه قضایی در نزد فروشگاه ویپوگیم باقی می‌ماند.

4- در صورتی که مشتری پس از احراز هویت درخواست برگشت وجه کند، مبلغ کل سفارش با کسر 3 درصد مالیات به حساب ایشان برگشت داده می‌شود.

5- برای خرید بصورت کارت به کارت، مشتری میبایست کارت‌هایی که میخواهد با آن مبلغ را انتقال دهد را از طریق سیستم احراز هویت تایید کند. تراکنش های کارت به کارت تنها در صورتی پذیرفته می‌شوند که مشتری کارت بانکی خود را تایید کرده باشد. در صورتی که مبلغی به صورت کارت به کارت به حساب فروشگاه ویپوگیم واریز شود و مشتری کارت مبدا را تایید نکند، مبلغ با کسر کارمزد بانکی به کارت مبدا برگشت داده می‌شود.

6- برای شارژ کیف پول، مشتری میبایست فرم احراز هویت نهایی را تکمیل کند. این نکته قابل ذکر است پس از شارژ کیف پول توسط مشتری، مبلغ شارژ شده به هیچ عنوان قابل برگشت نمی‌باشد.

 

4- سلب مسئولیت

1- مشتری مسئول ارائه اطلاعات صحیح (نام، نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل و پسورد اکانت) می‌باشد و هرگونه خسارات ناشی از ارائه اطلاعات نادرست به عهده شخص خریدار می‌باشد.

2- در صورتی که محصول خریداری شده دارای مشکل یا محدودیت هایی باشد، مشتری موظف است تا حداکثر 72 ساعت پس از خرید موضوع را با پشتیبانی فروشگاه پیدو گیم مطرح کند. در غیر اینصورت فروشگاه ویپوگیم مسئولیتی در خصوص این موضوع قبول نمی‌کند.

3- مشتری می‌بایست قبل از خرید هر محصولی از فیلتر یا تحریم بودن آن اطلاع قبلی داشته باشد، چرا که در صورت اجرا نشدن بازی و عدم اتصال به سرور های بازی، مشکل از جانب دستگاه و یا اینترنت مشتری می‌باشد و فروشگاه پیدو گیم مسئولیتی در قبال این موضوع ندارد.

4- فروشگاه ویپوگیم تنها وظیفه فعال کردن سفارش در اکانت مشتری را دارد، و مشکلاتی همچون: خطای سرور بازی، مشکلات فنی بازی، مشکلات سخت افزاری یا نرم افزاری و موارد مشابه به عهده مشتری می‌باشد.