حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

سوالات متداول

فروشگاه ویپوگیم از درگاه‌های پرداخت معتبری همچمون: زرین پال استفاده می‌کند و دارای نماد اعتماد الکترونیک و ساماندهی میباشد.
ارتباط با بخش پشتیبانی فروشگاه ویپو گیم از طریق تلگرام امکان پذیر میباشد. پشتیبانی فروشگاه ویپو گیم به صورت 24 ساعته برای رسیدگی به مشکلات و سوالات شما عزیران میباشد.
ساعات کاری فروشگاه ویپوگیم به شرح زیر است: روزهای عادی: 10:30 صبح الی 8 شب روزهای تعطیل: 12 ظهر الی 5 عصر
در صورتی که بازی یا آیتم مورد نظر شما در بین محصولات فروشگاه  ویپوگیم موجود نمیباشد، کافیست به پشتیبانی در چت آنلاین سایت یا تلگرام پیام بدهید. در صورتی که امکان ارائه محصول مورد نظر شما را داشته باشیم شیوه پرداخت و قیمت آن را به شما مشتری عزیز اعلام خواهیم کرد.
در فروشگاه ویپو گیم پرداخت آنلاین با استفاده از درگاه‌های معتبر و قابل اعتماد کشور امکان پرداخت سفارش خود را خواهید داشت.
از علت های ناموفق شدن یک تراکنش، وضعیت اینترنت و همچنین مشکلات فنی در درگاه‌های بانکی کشور میباشد. در این صورت اگر مبلغی از حساب شما کسر شده باشد، میبایست به مدت 24 الی 72 ساعت صبر کنید تا مبلغ به صورت خودکار توسط بانک به حساب شما برگشت داده شود، اما در صورتی که مبلغ پس از گذشت مدت زمان اعلام شده به حساب شما برنگردد، با پشتیبانی فروشگاه ویپو گیم در ارتباط باشید.
با توجه به اینکه هیچ یک از محصولات فروشگاه ویپو گیم به صورت فیزیکی نیستند، پرداخت و دریافت محصول تنها به شیوه آنلاین و از طریق سایت امکان پذیر می‌باشد.
در فروشگاه ویپو گیم، به ازای عملکرد های مختلف همچون: خرید محصولات، درج نظر برای محصول خریداری شده می‌توانید امتیاز کسب کنید. با استفاده از امتیازها قادر خواهید بود در قرعه کشی و گردونه شانس واقع در باشگاه مشتریان ویپو گیم شرکت کنید. همچنین شما این امکان را دارید که امتیاز خودتان را به پول تبدیل کنید و از موجود کیف پول خود برای خرید محصولات استفاده نمایید.
مدت زمان انجام سفارشات در صفحه هر محصول به صورت جداگانه درج شده است، اما معمولا در صورتی که سفارش شما دارای مشکلی نباشد بین 30 دقیقه الی 5 ساعت کاری انجام خواهد شد.
آخری وضعیت سفارش برای شما ایمیل و پیامک می‌شود، علاوه بر این می‌توانید با ورود به پنل کاربری خود در سایت بخش سفارش‌های من از وضعیت دقیق سفارش خود باخبر شوید.
 
 

بررسی و انجام سفارشات در ویپو گیم فقط در ساعات کاری امکان پذیر است، اما در صورتی که سفارش شما بیش از مدت زمان تعیین شده انجام نشده است، قطعا دارای مشکلی می‌باشد. زمانی که رویه انجام یک سفارش دچار مشکل می‌شود، از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی می‌شود. که باید پیگیری آن در ساعات کاری با پشتیبانی در ارتباط باشید.

بر اساس توضیحات نوشته شده در صفحه قوانین فروشگاه ویپو گیم، با توجه به مجازی و دیجیتالی بودن محصولات فروشگاه ویپو گیم هیچ یک از محصولات یا خدمات ارائه شده قابل برگشت و تعویض نمی‌باشند، لذا در انتخاب محصول خود دقت کافی داشته باشید.

به دستور مقام محترم قضایی و پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات (فتا) در صورتی که مشتری هر گونه فعالیت مشکوک و یا خرید با مبالغ خیلی بالا انجام بدهد. فروشگاه ویپو گیم برای اثبات تعلق داشتن کارت بانکی به مشتری، و همچنین جلوگیری از مشکلات احتمالی و کلاهبرداری، از مشتری درخواست احراز هویت کامل خواهد کرد.