آموزش لینک کردن اکانت کالاف دیوتی موبایل به اکتیویژن

آموزش لینک کردن اکانت کالاف دیوتی موبایل به اکتیویژن

 

آموزش لینک کردن اکانت کالاف دیوتی موبایل به اکتیویژن

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

بازی Call Of Duty یا ندای وظیفه یکی از بهترین بازی ها در سبک اکشن و اول شخص می‌باشد.نسخه موبایل این بازی در تاریخ 1 اکتبر 2019 برای سیستم های اندروید و IOS انتشار یافت.

در صورتی که بخواهید، در یک گوشی همراه دیگر وارد اکانت کالاف دیوتی موبایل خود شوید و یا حتی اگر اقدام به خرید CP کالاف موبایل کنید، نیاز است تا اکانت بازی شما به یکی از دو پلتفرم اکتیویژن یا فیسبوک وصل(لینک) شود زیرا ابتدا که بازی را در موبایل خود شروع می‌کنید، تمامی لول ها و پیشرفت های شما در بازی، در گوشی موبایل شما ذخیره خواهند شد و با از دست دادن موبایل خود یا موارد مشابه، متاسفانه اکانت کالاف موبایل شما نیز از دست میرود. از همین رو اولین کاری بعد از نصب و شروع Call of Duty: Mobile باید انجام دهید، لینک کردن به اکتیویژن است.

 

  • منظور از وصل (لینک) کردن اکانت کالاف دیوتی موبایل چیست؟

منظور از لینک کردن اکانت این است که کلیه اطلاعات اکانت شما که شامل: اسکین های موجود، لول ها و پیشرفت ها در یک پلتفرمی مانند فیسبوک یا اکتیویژن ذخیره شود، و در صورتی که تلفن همراه شما گم شود یا سایر موارد مشابه، کافیست دوباره بازی را نصب کرده با استفاده از مشخصات اکانت اکتیویژن یا فیسبوک خود که به بازی خود لینک کردید وارد بازی شوید.

 

مراحل وصل (لینک) کردن اکانت کالاف دیوتی موبایل به اکتیویژن

 

-ابتدا وارد بازی شوید، پس از آن به صفحه لابی یا اصلی بروید.

مانند تصویر زیر با کلیک بر روی آیکون چرخ دنده یا Setting وارد تنظیمات بازی شوید.


پس از ورود به صفحه تنظیمات، در صورتی که موبایل اندروید دارید روی علامت (+) و در صورتی که دستگاه شما اپل است روی گزینه Link کلیک کنید

در مرحله بعدی کافیست روی اکتیویژن یا Call Of Duty کلیک کنید.

با کلیک بر روی گزینه Call Of Duty، وارد یک صفحه LOGIN TO YOUR ACCOUNT می‌شوید. اگر در اکتیویژن اکانت دارید می‌توانید در این صفحه آن را وارد کنید، در غیر این صورت گزینه‌ی Sign Up در پایین صفحه را کلیک کنید تا اکانت جدید بسازید.

با ورود به صفحه ثبت نام اکانت جدید اکتیویژن باید مشخصات مورد نیاز را وارد نمایید:

Email Address: یک ادرس ایمیل که به آن دسترسی دارید را وارد کنید.

Password: یک پسورد دلخواه که حداقل دارای 8 کاراکتر شامل حروف و اعداد وارد کنید.

Location: در این قسمت باید یک کشور انتخاب کنید، پیشنهاد میکنیم کشور ترکیه یا آمریکا را انتخاب کنید.

نکته: برای اینکه ریجن اکانت شما با کشور انتخابی ساخته شود، حتما باید در لحظه ساخت آی پی شما از همان کشور انتخابی باشد (فیلتر شکن را روشن کنید)

Birthday: یک تاریخ تولد وارد کنید. حتما  توجه داشت باشید که سن وارد شده بیشتر از 18 سال باشد.

سپس بر روی تیک پذیرش قوانین و I’m Not a Robot گوگل کلیک کنید، و با کلیک بر روی دکمه SIGN UP که در پایین صفحه عضویت شما به پایان میرسد.

– اطلاعات وارد شده در فرم عضویت را در جایی ذخیره کنید.


اگر مراحل را به درستی طی کرده باشید پیامی مبنی بر موفقیت آمیز بودن ثبت نام برای شما ظاهر میشود: “Account Linked, Please Log In Via Call Of Duty”

حالا کافیست هنگام ورود به بازی روی Call of Duty کلیک کنید و ایمیل و پسوردی که در هنگام عضویت انتخاب کردید را وارد نمایید. ازین پس می‌توانید در هر دستگاهی به اکانت کالاف دیوتی موبایل خود دسترسی داشته باشید.


در صورت اتصال به فیسبوک نیز، می‌بایست بعد از کلیک بر روی گزینه + یا Link  فیسبوک را انتخاب کرده و مانند مراحل عضویت اکتیویژن را برای فیسبوک انجام دهید.

adel
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *