آموزش لینک کردن اکانت بازی به سوپرسل

آموزش لینک کردن اکانت بازی به سوپرسل

 

آموزش لینک کردن اکانت بازی به سوپرسل

خرید جم کلش رویال

خرید جم کلش آف کلنز

سوپر‌سل یک شرکت فنلاندی معروف تولید بازی‌های آنلاین موبایلی است که بازی‌های پرطرفداری مانند کلش رویال و کلش آف کلنز و… را عرضه کرده است.

اگر میخواهید، در یک گوشی همراه دیگر وارد اکانت کلش رویال، کلش آف کلنز و یا بازی های مشابه این کمپانی شوید و یا حتی اگر اقدام به خرید گلدپس کلش اف کلنز و یا رویال پس کلش رویال کنید، نیاز است تا اکانت بازی شما به سوپرسل وصل (لینک) شود. در ابتدا که بازی را در گوشی موبایل خود شروع می‌کنید در واقع اکانت شما به صورت مهمان خواهد بود و تمامی پیشرفت های شما در بازی، در موبایل شما ذخیره خواهند شد . و با از دست دادن موبایل خود یا موارد مشابه، متاسفانه اکانت بازی شما نیز از دست میرود. از همین رو بهتر است اولین کاری بعد از نصب بازی هایی مثل کلش رویال و کلش اف کلنز باید انجام دهید، وصل (لینک) کردن بازی به اکانت سوپرسل است.

  • منظور از لینک کردن اکانت به سوپرسل چیست؟

در واقع منظور از وصل (لینک) کردن اکانت این است که تمامی اطلاعات اکانت شما شامل: لول ها و پیشرفت ها در یک پلتفرم با نام سوپرسل ذخیره می‌شوند، و در صورتی که گوشی موبایل شما گم شود یا سایر موارد مشابه، کافیست دوباره بازی را نصب کرده با استفاده از مشخصات اکانتی که به بازی خود لینک کردید وارد بازی شوید.

مراحل لینک کردن اکانت به سوپرسل

تمامی بازی های کمپانی سوپرسل مثل کلش آف کلنز، کلش رویال و…. تقریبا همگی شیوه یکسانی برای لینک کردن دارند. در این آموزش میخواهیم آموزش لینک کردن اکانت کلش رویال را به شما آموزش دهیم.

ابتدا وارد بازی شوید، پس از آن به صفحه لابی یا اصلی بازی بروید.

با کلیک بر روی آیکون مشخص شده در تصویر (سه خط افقی) واقع در بالای صفحه، و انتخاب Supercell ID وارد مرحله بعد شوید.

در سایر بازی های سوپرسل نیز کافیست، روی آیکون چرخ دنده کلیک کنید، باقی مراحل مشابه آموزش زیر است.


با کلیک بر روی گزینه بالا وارد صفحه بعدی خواهید شد. اگر که از قبل اکانت سوپرسل دارید می‌توانید با کلیک بر روی گزینه Log in to Supercell ID باقی مراحل را ادامه دهید، در غیر این صورت بر روی گزینه‌ی Register a Supercell ID کلیک کنید.

در این صفحه تنها کافیست روی دکمه CONTINUE کلیک کنید. تا وارد مرحله بعدی شوید

در این مرحله آدرس ایمیل خود را که به آن دسترسی دارید را به صورت یکسان در هر دو کادر به درستی وارد کنید و روی دکمه REGISTER کلیک کنید.


در مرحله بعدی کدی به ایمیلی که وارد کردید ارسال می‌شود، کافیست ایمیل خود را چک کرده و کد 6 رقمی که از طرف سوپرسل دریافت کردید را در کادر مربوطه وارد کنید، و در آخر روی دکمه SUBMIT کلیک کنید.


در مرحله بعدی، از شما میخواهد که برای اکانت خود یک آیدی یا به اصطلاح نام کاربری انتخاب کنید. آیدی دلخواه خود را وارد کنید و روی دکمه CONTINUE نمایید.

بعد از آن برای اکانت سوپرسل خود یک  آواتار و رنگ انتخاب کنید.

و در آخر بعد از انجام مراحل بالا یک پیام با مضمون موفقیت آمیز بودن کار برای شما ظاهر میشود که باید روی دکمه OKAY کلیک کنید.

 

سوالات متداول

  • آیا باید برای هر بازی کمپانی سوپرسل یک اکانت جداگانه بسازم؟

نخیر، در صورتی که شما یک بار حساب سوپرسل ایجاد کنید دیگر نیازی به ساخت مجدد نخواهید داشت و تمامی بازی های کمپانی سوپرسل شما به یک اکانت سوپرسل متصل میشوند.تنها کافیست در هر کدام از بازی ها مانند هی دی، براول استارز، بوم بیچ و… روی آیکن چرخ دنده کلیک کنید و گزینه سوپرسل که با یک پس زمینه آبی رنگ مشخص شده است را انتخاب کنید و وارد اکانت بازی خود شوید.

  • آیا میتوانم در 2 گوشی مختلف یا با استفاده از شبیه ساز کامپیوتر وارد اکانتم شوم؟

بله، بعد از اینکه اکانت خود را به Supercell لینک کردید، می‌توانید در هر دستگاهی وارد اکانت بازی خود شوید.

 

adel
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *