آموزش شارژ گیفت کارت ریزر گلد

آموزش شارژ گیفت کارت ریزر گلد

ریزر گلد یک روش پرداخت بین المللی است که برای آن دسته از بازی هایی که از این اعتبار مجازی پشتیبانی می کنند قابل استفاده می‌باشد. امروزه اغلب بازی ها از سیستم پرداخت ریزر پشتیبانی می کنند. کاربران برای استفاده از این روش پرداخت باید با استفاده از گیفت کارت ریزر گلد، اکانت خود را شارژ نمایند. و سپس در بازی های مختلف مانند یک کیف پول دیجیتال از اعتبار خود خرج نمایند. با کمک ریزر گلد قادر خواهید بود براحتی آیتم های درون بازی مانند: یوسی پابجی، سی پی کالاف موبایل و… انواع گیفت کارت را خریداری نمایید.

* این آموزش به دو قسمت تقسیم شده ابتدا آموزش اطلاع از ریجن اکانت ریزر گلد و سپس آموزش شارژ گیفت کارت ریزر گلد:

 

 آموزش اطلاع از ریجن اکانت ریزر گلد:

دقت داشته باشید برای ورود به سایت Razer Gold فعال کردن گیفت کارت باید از نرم افزار های تغییر آی پی (VPN) استفاده نمایید.

با کلیک بر روی لینک مقابل razerid.razer.com و وارد نمودن ایمیل و پسورد صحیح، به حساب کاربری خود در سایت ریزر گلد وارد شوید.

پس از ورود، از بالا سمت راست بر روی آیکون کره زمین کلیک کنید. در صفحه کوچکی که باز می‌شود ریجن اکانت ریزر گلد شما نوشته است.

نکته: در صورت مشاهده کلمه Others، یعنی ریجن اکانت شما گلوبال است، و فقط باید از گیفت کارت های گلوبال استفاده نمایید.

 

آموزش شارژ گیفت کارت ریزر گلد:

برای خرید گیفت کارت ریزر گلد برای ریجن های مختلف بر روی لینک مقابل کلیک کنید: خرید گیفت کارت ریزر گلد

دقت داشته باشید برای ورود به سایت Razer Gold فعال کردن گیفت کارت باید از نرم افزار های تغییر آی پی (VPN) استفاده نمایید.

همانند توضیحات بالا، با کلیک بر روی لینک مقابل razerid.razer.com و وارد کردن ایمیل و پسورد صحیح، به حساب کاربری خود در سایت ریزر گلد وارد شوید.

سپس از منوی بالا، بر روی گزینه RELOAD کلیک نمایید.

در صفحه ای که برایتان باز می‌شود، بر روی گزینه Razer Gold Pin کلیک کنید. سپس کد گیفت کارد خود را در بخش Enter your pin or voucher code وارد نمایید، و در نهایت بر روی دکمه Next کلیک کنید.

به این ترتیب گیفت کارت شما با موفقیت شارژ خواهد شد، و میتوانید از موجودی والت ریزر گلد خود برای خرید آیتم های مختلف درون بازی استفاده کنید.

 

vipogame_admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *